15.10.2015Autor:

Afunguard, czyli połączenie zabawy z awangardą

Jeśli jesteś dynamiczną kobietą żyjącą rytmem wielkiego miasta, lubisz limitowane kolekcje i modele bez sztywnych zasad, a także szukasz firm dbających o warunki pracy swoich pracowników marka Afunguard pomoże Ci spełnić te oczekiwania.

Nazwa Afunguard to doskonałe odzwierciedlenie tego, co reprezentuje sobą firma. To fonetyczne zderzenie słowa „awangarda” nadająca charakterystyczny kierunek kolekcjom marki, ze słowem „fun” – który tak bardzo ceni sobie w pracy i prywatnie zespół firmy.

Filozofią firmy Afunguard jest podążanie za ideą slow fashion. Proponując swoje kolekcje klientom firma chce im pokazać, że dobry design i świetna jakość mogą zastąpić potrzebę posiadania niedomykającej się szafy.

Ich ubrania to selekcja najnowszych trendów w najwyższej jakości tkanin. To także produkt uszyty w Polsce z dbałością o najmniejsze detale. oraz co niezwykle istotne, z dbałością o zapewnienie dobrych warunków pracy i płacy swoim pracownikom.

Modele sygnowane logo Afunguard dają pewność i poczucie, że noszone ubrania to połączenie najnowszych trendów mody miejskiej, najlepszego designu i absolutnej jakości.

Afunguard198

Afunguard201

Afunguard207.

Źródło: mat.prasowe

[sharethis]

Opis projektu Altmoda

Idea

Projekt „Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody” jest pierwszym w Polsce, innowacyjnym i zorganizowanym działaniem na rzecz promocji alternatywnej mody. Głównym jego celem jest aktywizacja i uwrażliwienie społeczeństwa na problemy społeczne i środowiskowe związane z funkcjonowaniem branży odzieżowej w Polsce. Projekt zakłada działania zachęcające i inspirujące do bardziej przemyślanych decyzji zakupowych poprzez udostępnienie ciekawych treści oraz planowane konkursy.

Najważniejsze działanie projektu to portal internetowy o zasięgu ogólnopolskim skierowany do:
· osób zainteresowanych modą, chętnych do poznawania nowych trendów i wykorzystywania kreatywnych rozwiązań, w celu podkreślenia swojego stylu i osobowości,
· oraz osób dbających o środowisko naturalne i wybierających rozwiązania etyczne.
Swiss Contribution Ecorys Euroregion

Projekt "Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody" współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.