10.07.2014Autor:

Alternatywnie na Targach Summer Mungo Fair

Już od jutra przez cały najbliższy weekend zapraszamy do Sopotu na letnią edycję Targów Summer Mungo Fair. Organizatorzy wydarzenia- Agencja Magnetic Group i marka Mungo zapewniają, iż targi będą dobrą okazją do tego, by zwolnić tempo naszego życia. Gwarantują czas spędzony aktywnie, ekologicznie i alternatywnie!

Celem organizatorów jest zaprezentowanie jak największej liczbie odbiorców alternatywnych form wytwórstwa, sztuki, mody, designu oraz zdrowego odżywiania, ekologicznych kosmetyków, potraw i produktów. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach i pokazach z dziedzin takich jak projektowanie, rękodzieło, moda, czy gotowanie. Będą mogli podziwiać najnowsze kolekcje popularnych oraz młodych marek odzieżowych, a także ich stylizacje w trakcie pokazów mody. Zaplanowano również liczne atrakcje dla najmłodszych: m.in. gry, warsztaty i animacje. W tym czasie dorośli będą mogli wziąć udział w niecodziennym turnieju szachowym, poszerzyć swą wiedzę na temat ekologii, zdrowego trybu życia, czy stworzyć nową dietę pod okiem doświadczonego dietetyka. Będzie to także okazja do nawiązania relacji biznesowych z wystawcami oraz okazja do oryginalnych zakupów, skosztowania wyśmienitych, zdrowych potraw i napojów w specjalnie przygotowanej strefie chill-out.

1.DRUK-summer

Organizator zadbał także o oprawę artystyczną wydarzenia. W trakcie Targów będzie można zobaczyć i usłyszeć występy popularnej grupy Me Myself & I, której członkowie poprowadzą także warsztaty wokalne.

Summer Mungo Fair ruszy 11 lipca o godzinie 10:00 i trwać będzie trzy dni do 13 lipca do godziny 21:00. Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.

Źródło: mat.prasowe.

[sharethis]

Opis projektu Altmoda

Idea

Projekt „Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody” jest pierwszym w Polsce, innowacyjnym i zorganizowanym działaniem na rzecz promocji alternatywnej mody. Głównym jego celem jest aktywizacja i uwrażliwienie społeczeństwa na problemy społeczne i środowiskowe związane z funkcjonowaniem branży odzieżowej w Polsce. Projekt zakłada działania zachęcające i inspirujące do bardziej przemyślanych decyzji zakupowych poprzez udostępnienie ciekawych treści oraz planowane konkursy.

Najważniejsze działanie projektu to portal internetowy o zasięgu ogólnopolskim skierowany do:
· osób zainteresowanych modą, chętnych do poznawania nowych trendów i wykorzystywania kreatywnych rozwiązań, w celu podkreślenia swojego stylu i osobowości,
· oraz osób dbających o środowisko naturalne i wybierających rozwiązania etyczne.
Swiss Contribution Ecorys Euroregion

Projekt "Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody" współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.