27.03.2014Autor:

Chodź, pomaluj swój T-shirt!

Koszulka z ręcznie malowaną sową autorstwa Małgorzaty Sadowskiej

Koszulka z ręcznie malowaną sową autorstwa Małgorzaty Sadowskiej

Macie czasami ochotę stworzyć coś oryginalnego? Złapać za pędzel i namalować na ubraniu to co akurat siedzi Wam w głowie? Przyjdźcie na warsztaty z malowania tkanin!

Już 31 marca o godzinie 16:30 w łódzkiej restauracji W te pędy odbędą się warsztaty prowadzone przez Małgorzatę Sadowską, właścicielkę firmy rękodzieła.eu.

Jeśli poszukujecie oryginalnych ubrań albo ciekawego prezentu, czegoś zupełnie niepowtarzalnego te warsztaty są właśnie dla Was. Weźcie ze sobą koszulkę, torbę w jasnym kolorach, które się Wam już znudziły i zamiast je wyrzucać nadajcie im nowy styl malując na nich wybrane wcześniej wzory. Dodatkową niespodzianką dla uczestników warsztatu będzie specjalny konkurs zorganizowany przez Altmoda.pl!

Zapisy na zajęcia jeszcze trwają! Organizator zajęć zapewnia farby i przybory do malowania oraz gwarantuje dobrą zabawę. Serdecznie zapraszamy!

warsztaty

Tagi:
[sharethis]

Opis projektu Altmoda

Idea

Projekt „Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody” jest pierwszym w Polsce, innowacyjnym i zorganizowanym działaniem na rzecz promocji alternatywnej mody. Głównym jego celem jest aktywizacja i uwrażliwienie społeczeństwa na problemy społeczne i środowiskowe związane z funkcjonowaniem branży odzieżowej w Polsce. Projekt zakłada działania zachęcające i inspirujące do bardziej przemyślanych decyzji zakupowych poprzez udostępnienie ciekawych treści oraz planowane konkursy.

Najważniejsze działanie projektu to portal internetowy o zasięgu ogólnopolskim skierowany do:
· osób zainteresowanych modą, chętnych do poznawania nowych trendów i wykorzystywania kreatywnych rozwiązań, w celu podkreślenia swojego stylu i osobowości,
· oraz osób dbających o środowisko naturalne i wybierających rozwiązania etyczne.
Swiss Contribution Ecorys Euroregion

Projekt "Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody" współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.