30.04.2014Autor:

FashionPhilosophy Fashion Week Poland!

LogoFWP_biale

Już tylko 6 dni dzieli nas od jubileuszowej 10. edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland, która odbędzie się w dniach 6-10 maja!

Dziesiąta odsłona Polskiego Tygodnia Mody to więcej niż tylko symboliczny jubileusz. Pierwsza tegoroczna edycja zabierze uczestników w zupełnie nową przestrzeń. Pokazy „Designer Avenue”, strefa Showroom oraz seminaria „Let Them Know” zawitają do nowoczesnych wnętrz EXPO-Łódź.

9.FashionPhilosophyFashionWeekPoland, PokazJOANNASTARTEK

9.FashionPhilosophyFashionWeekPoland, PokazJOANNASTARTEK

Redakcja Altmoda.pl odwiedzi tym razem SHOWROOM, czyli stałą strefę wystawienniczą FashionPhilosophy Fashion Week Poland, będącą miejscem, w którym projektanci i profesjonalne marki prezentują autorskie kolekcje ubioru, biżuterii oraz akcesoriów. Strefa Showroom otwiera unikatową przestrzeń bezpośredniego kontaktu między markami oraz projektantami, a tysiącami buyerów i przedstawicielami biznesu goszczącymi na FashionPhilosophy Fashion Week Poland.  My jednak wybierzemy się tam po to, by poszukać reprezentantów odpowiedzialnej mody. Sprawdzimy, czy najważniejsze międzynarodowe wydarzenie modowe w Polsce jest w stanie zaoferować odpowiedni wybór produktów nie tylko tradycyjnym konsumentom, ale też klientom stawiającym na ubrania produkowane w sposób etyczny.

Śledźcie na bieżąco nasze wpisy!

Źródło: mat.prasowe.

[sharethis]

Opis projektu Altmoda

Idea

Projekt „Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody” jest pierwszym w Polsce, innowacyjnym i zorganizowanym działaniem na rzecz promocji alternatywnej mody. Głównym jego celem jest aktywizacja i uwrażliwienie społeczeństwa na problemy społeczne i środowiskowe związane z funkcjonowaniem branży odzieżowej w Polsce. Projekt zakłada działania zachęcające i inspirujące do bardziej przemyślanych decyzji zakupowych poprzez udostępnienie ciekawych treści oraz planowane konkursy.

Najważniejsze działanie projektu to portal internetowy o zasięgu ogólnopolskim skierowany do:
· osób zainteresowanych modą, chętnych do poznawania nowych trendów i wykorzystywania kreatywnych rozwiązań, w celu podkreślenia swojego stylu i osobowości,
· oraz osób dbających o środowisko naturalne i wybierających rozwiązania etyczne.
Swiss Contribution Ecorys Euroregion

Projekt "Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody" współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.