05.03.2014Autor:

Głosowanie w konkursie „Pokaż swój alternatywny styl” uznajemy za zakończone!

Przez ostanie dwa dni za pośrednictwem naszego fanpage’a na FB mogliście oddawać głosy na najfajniejsze ubranie, biżuterię lub dodatek modowy hand-made, przesłane przez użytkowników altmoda.pl.

Głosowanie wygrywa praca Pani Edyty (68 like’ów), który otrzymuje od nas nagrodę: zegar ścienny wykonany z płyty winylowej by Pavel Sidorenko!

Gratulujemy zwycięzcy i dziękujemy za wszystkie oddane głosy!:)

A już niedługo kolejne konkursy z serii „Pokaż swój alternatywny styl”. Śledźcie uważnie nasze wpisy!

2

Zdjęcie zwycięskiej pracy konkursowej, przesłanej przez Panią Edytę: kolczyki wykonane metodą sutasz.

[sharethis]

Opis projektu Altmoda

Idea

Projekt „Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody” jest pierwszym w Polsce, innowacyjnym i zorganizowanym działaniem na rzecz promocji alternatywnej mody. Głównym jego celem jest aktywizacja i uwrażliwienie społeczeństwa na problemy społeczne i środowiskowe związane z funkcjonowaniem branży odzieżowej w Polsce. Projekt zakłada działania zachęcające i inspirujące do bardziej przemyślanych decyzji zakupowych poprzez udostępnienie ciekawych treści oraz planowane konkursy.

Najważniejsze działanie projektu to portal internetowy o zasięgu ogólnopolskim skierowany do:
· osób zainteresowanych modą, chętnych do poznawania nowych trendów i wykorzystywania kreatywnych rozwiązań, w celu podkreślenia swojego stylu i osobowości,
· oraz osób dbających o środowisko naturalne i wybierających rozwiązania etyczne.
Swiss Contribution Ecorys Euroregion

Projekt "Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody" współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.