25.03.2014Autor:

Jak będziesz się ubierać w przyszłości?

badanie1Zastanawialiście się kiedyś jak będzie wyglądać moda w 2050 roku? Jak nowoczesne technologie zmienią świat mody? Czy pojawią się tkaniny monitorujące stan naszego zdrowia? Będziemy ubierać się tylko proekologicznie w ubrania z bawełny eko, a może nowa odzież będzie tak droga, że na ich kupno będą mogli sobie pozwolić tylko nieliczni? Czy w przyszłości firmy odzieżowe będą się angażowały społecznie, czy może wręcz przeciwnie- skupią się tylko na wypracowaniu odpowiednio dużego zysku?

Podziel się swoją opinią na temat przyszłości mody i weź udział w badaniu konsumenckim! Zebrane wyniki posłużą do poznania Waszego zdania na temat kierunków rozwoju przemysłu odzieżowego i modowego w perspektywie najbliższych lat. W ankiecie poruszymy także zagadnienia związane z odpowiedzialnością w łańcuchu dostaw przemysłu odzieżowego.

Już teraz weź udział w anonimowym badaniu i daj nam znać, co myślisz o modzie z 2050 roku!

Link do badania znajdziesz tutaj.

[sharethis]

Komentarze

  1. Janek pisze:

    Fajne! Podczas ankiety można rozpuścić wodze fantazji. Trochę jak sci-fi z niektórymi tematami

Komentowanie zamknięte.

Opis projektu Altmoda

Idea

Projekt „Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody” jest pierwszym w Polsce, innowacyjnym i zorganizowanym działaniem na rzecz promocji alternatywnej mody. Głównym jego celem jest aktywizacja i uwrażliwienie społeczeństwa na problemy społeczne i środowiskowe związane z funkcjonowaniem branży odzieżowej w Polsce. Projekt zakłada działania zachęcające i inspirujące do bardziej przemyślanych decyzji zakupowych poprzez udostępnienie ciekawych treści oraz planowane konkursy.

Najważniejsze działanie projektu to portal internetowy o zasięgu ogólnopolskim skierowany do:
· osób zainteresowanych modą, chętnych do poznawania nowych trendów i wykorzystywania kreatywnych rozwiązań, w celu podkreślenia swojego stylu i osobowości,
· oraz osób dbających o środowisko naturalne i wybierających rozwiązania etyczne.
Swiss Contribution Ecorys Euroregion

Projekt "Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody" współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.