Jak korzystać z portalu

Drodzy użytkownicy!

Zapraszamy do darmowej rejestracji na portalu. Pamiętajcie, zalogowani użytkownicy mają więcej! Dostęp do ciekawych konkursów, do pełnej treści artykułów eksperckich i wywiadów, możliwość publikowania treści na portalu i  wiele innych!

Jesteś projektantem, piszesz bloga, interesujesz się modą- zobacz jakie korzyści czekają na Ciebie po rejestracji na portalu!

Jako zarejestrowany użytkownik:

  • weźmiesz udział w konkursie
  • zobaczysz wyniki aktualnej sondy
  • uzyskasz dostęp do pełnej treści wszystkich artykułów na portalu
  • będziesz mógł samodzielnie publikować informacje na portalu związane z jego tematyką*
  • otrzymasz możliwość nawiązania nowych, ciekawych kontaktów (każdy zarejestrowany użytkownik może przesyłać prywatne wiadomości innym użytkownikom)

 

tigger11thJesteś projektantem lub producentem odzieży?

Zarejestruj się jako osoba prywatna na altmoda.pl i:

  • korzystaj z przywilejów przysługujących zarejestrowanym użytkownikom portalu (jak wyżej)
  • miej dostęp do ciekawych informacji o tym, jak promować firmę, produkty hand-made, produkty odpowiedzialne, jak wykorzystać social media i wielu innych informacji,
  • dodatkowo: publikuj teksty* promujące odpowiedzialną modę; napisz o sobie, swoich zainteresowaniach, swojej pracy, produktach, które tworzysz, daj się lepiej poznać swoim klientom; dzięki temu pokażesz się konsumentom z innej strony, to alternatywny sposób promocji Twoich produktów- poprzez nowe informacje na swój temat stwórz więź z klientem

Uwaga! Ważne jest jednak, by projektanci, producenci odzieży byli zarejestrowani jako osoby prywatne. Konta firmowe będą usuwane.

 

Stuart MilesPiszesz bloga, redagujesz teksty do portali i magazynów online? A może pracujesz dla instytucji, organizacji pozarządowych?

Zarejestruj się jako osoba prywatna na altmoda.pl i:

  • korzystaj z przywilejów przysługujących zarejestrowanym użytkownikom portalu (jak wyżej)
  • dodatkowo: publikuj teksty* związane z tematyką portalu i wrzucaj linki do swoich wpisów

 

* Użytkownicy portalu mogą sami publikować swoje teksty. Jeśli masz jakieś wątpliwości czy problemy w związku z tym jak poruszać się po naszym portalu skontaktuj się z zespołem projektu. Chętnie pomożemy.

Jeśli chcesz opublikować tekst na portalu skorzystaj z naszych porad!

 

Zdjęcie nr 1: Image courtesy of tigger11th / FreeDigitalPhotos.net.

Zdjęcie nr 2: Image courtesy of  Stuart Miles/ FreeDigitalPhotos.net.

Opis projektu Altmoda

Idea

Projekt „Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody” jest pierwszym w Polsce, innowacyjnym i zorganizowanym działaniem na rzecz promocji alternatywnej mody. Głównym jego celem jest aktywizacja i uwrażliwienie społeczeństwa na problemy społeczne i środowiskowe związane z funkcjonowaniem branży odzieżowej w Polsce. Projekt zakłada działania zachęcające i inspirujące do bardziej przemyślanych decyzji zakupowych poprzez udostępnienie ciekawych treści oraz planowane konkursy.

Najważniejsze działanie projektu to portal internetowy o zasięgu ogólnopolskim skierowany do:
· osób zainteresowanych modą, chętnych do poznawania nowych trendów i wykorzystywania kreatywnych rozwiązań, w celu podkreślenia swojego stylu i osobowości,
· oraz osób dbających o środowisko naturalne i wybierających rozwiązania etyczne.
Swiss Contribution Ecorys Euroregion

Projekt "Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody" współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.