06.04.2014Autor:

Już dziś bądź na bieżąco z nowinkami ze świata odpowiedzialnej mody!

Chcesz być na bieżąco informowany o tym, co dzieje się na altmoda.pl? Zapisz się na listę newslettera i otrzymuj powiadomienia o najświeższych wpisach na portalu! 

Dlaczego warto się zapisać? Wywiady z projektantami, ciekawe inspiracje i liczne konkursy- dzięki newsletterze nie ominie Cię żadna nowa informacja! Nie przegap nowości ze świata odpowiedzialnej mody i zapisz się już dziś na listę naszych stałych czytelników!

newsletter

[sharethis]

Opis projektu Altmoda

Idea

Projekt „Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody” jest pierwszym w Polsce, innowacyjnym i zorganizowanym działaniem na rzecz promocji alternatywnej mody. Głównym jego celem jest aktywizacja i uwrażliwienie społeczeństwa na problemy społeczne i środowiskowe związane z funkcjonowaniem branży odzieżowej w Polsce. Projekt zakłada działania zachęcające i inspirujące do bardziej przemyślanych decyzji zakupowych poprzez udostępnienie ciekawych treści oraz planowane konkursy.

Najważniejsze działanie projektu to portal internetowy o zasięgu ogólnopolskim skierowany do:
· osób zainteresowanych modą, chętnych do poznawania nowych trendów i wykorzystywania kreatywnych rozwiązań, w celu podkreślenia swojego stylu i osobowości,
· oraz osób dbających o środowisko naturalne i wybierających rozwiązania etyczne.
Swiss Contribution Ecorys Euroregion

Projekt "Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody" współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.