07.02.2014Autor:

Kilka pytań o ubrania

Autor zdjęcia: Alejandro Escamilla, Unsplash – baza zdjęć do wolnego wykorzystania, Licencja CC0.

Autor zdjęcia: Alejandro Escamilla, Unsplash – baza zdjęć do wolnego wykorzystania, Licencja CC0.

Czy zdarzyło Ci się dokonywać zakupów pod wpływem impulsu ? Czy masz w swojej szafie ubrania, których nie nosisz lub w ogóle nie założyłaś ? Znajomi podarowali Ci dodatek, który nie pasuje do Twojego stylu i pozostałej garderoby ?

Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałaś TAK, to koniecznie musisz wziąć udział w swapie – spontanicznej wymianie ubrań. Dzięki niej nie tylko możesz zyskać nową, oryginalną rzecz ale także przyjemnie spędzić czas. Istnieją dwa rodzaje swapów gotówkowy i bezgotówkowy. Ten pierwszy działa na zasadzie handlu wymiennego „ciuch za ciuch”. Natomiast swap gotówkowy, oprócz zamiany dopuszcza również sprzedaż, jednak ceny wystawionych ubrań nie mogą przekroczyć sumy 100 zł.

Jeśli do tej pory jeszcze nie uczestniczyłaś w tego rodzaju akcji- SPRÓBUJ! Najbliższa wymiana ubrań już dziś w Łodzi! Więcej informacji na ten temat znajdziesz w ogłoszeniu „Ciuch-Ruch – swap ubrań w Łodzi”, na naszym portalu.

Autor: S.H

[sharethis]

Opis projektu Altmoda

Idea

Projekt „Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody” jest pierwszym w Polsce, innowacyjnym i zorganizowanym działaniem na rzecz promocji alternatywnej mody. Głównym jego celem jest aktywizacja i uwrażliwienie społeczeństwa na problemy społeczne i środowiskowe związane z funkcjonowaniem branży odzieżowej w Polsce. Projekt zakłada działania zachęcające i inspirujące do bardziej przemyślanych decyzji zakupowych poprzez udostępnienie ciekawych treści oraz planowane konkursy.

Najważniejsze działanie projektu to portal internetowy o zasięgu ogólnopolskim skierowany do:
· osób zainteresowanych modą, chętnych do poznawania nowych trendów i wykorzystywania kreatywnych rozwiązań, w celu podkreślenia swojego stylu i osobowości,
· oraz osób dbających o środowisko naturalne i wybierających rozwiązania etyczne.
Swiss Contribution Ecorys Euroregion

Projekt "Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody" współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.