14.12.2014Autor:

Konkurs dla miłośników eko Świąt!

Święta tuż tuż, dlatego zapraszamy Was na grudniowy konkurs przygotowany przez portal jestemzmiana.pl. Organizatorzy zapraszają wszystkich (już zarejestrowanych użytkowników, a także tych, którzy dopiero dołączą do portalowej społeczności) do wzięcia udziału w eko konkursie. Zadanie, jakie stoi przed Wami związane jest oczywiście ze Świętami.

gubgibPodzielcie się swoimi pomysłami na eko Święta. Pokażcie samodzielnie zrobione prezenty i ozdoby choinkowe. Pochwalcie domowymi eko-porządkami i eko-gotowaniem itp. Zdjęcia i filmy mile widziane!

Spośród nadesłanych wpisów organizatorzy wybiorą trzy najciekawsze i nagrodzą super upominkami (sam Mikołaj wybierał). Aby wziąć udział w konkursie wystarczy się zarejestrować na portalu jestemzmiana.pl i podjąć wyzwanie. W konkursie wezmą udział wszystkie wpisy, które pojawią się do dnia 23.12.2014 do godziny 24:00!

Szczegóły na: www.jestemzmiana.pl.

Zdjęcie: Image courtesy of gubgib/ FreeDigitalPhotos.net.

[sharethis]

Opis projektu Altmoda

Idea

Projekt „Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody” jest pierwszym w Polsce, innowacyjnym i zorganizowanym działaniem na rzecz promocji alternatywnej mody. Głównym jego celem jest aktywizacja i uwrażliwienie społeczeństwa na problemy społeczne i środowiskowe związane z funkcjonowaniem branży odzieżowej w Polsce. Projekt zakłada działania zachęcające i inspirujące do bardziej przemyślanych decyzji zakupowych poprzez udostępnienie ciekawych treści oraz planowane konkursy.

Najważniejsze działanie projektu to portal internetowy o zasięgu ogólnopolskim skierowany do:
· osób zainteresowanych modą, chętnych do poznawania nowych trendów i wykorzystywania kreatywnych rozwiązań, w celu podkreślenia swojego stylu i osobowości,
· oraz osób dbających o środowisko naturalne i wybierających rozwiązania etyczne.
Swiss Contribution Ecorys Euroregion

Projekt "Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody" współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.