19.02.2014Autor:

Konkurs Pokaż swój alternatyny styl- etap II

W dniu wczorajszym skończyliśmy przyjmowanie Waszych prac konkursowych w ramach konkursu Pokaż swój alternatywny styl!

Zachęcamy do oddawania głosów na najciekawszą według Was pracę! Autor zdjęcia, które otrzyma największą ilość like’ów na naszym profilu na FB dostanie od nas nagrodę- upcyclingową torbę marki Trashki.

Głosowanie potrwa do 21.02 !IMG_1984_grande

Tagi:
[sharethis]

Opis projektu Altmoda

Idea

Projekt „Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody” jest pierwszym w Polsce, innowacyjnym i zorganizowanym działaniem na rzecz promocji alternatywnej mody. Głównym jego celem jest aktywizacja i uwrażliwienie społeczeństwa na problemy społeczne i środowiskowe związane z funkcjonowaniem branży odzieżowej w Polsce. Projekt zakłada działania zachęcające i inspirujące do bardziej przemyślanych decyzji zakupowych poprzez udostępnienie ciekawych treści oraz planowane konkursy.

Najważniejsze działanie projektu to portal internetowy o zasięgu ogólnopolskim skierowany do:
· osób zainteresowanych modą, chętnych do poznawania nowych trendów i wykorzystywania kreatywnych rozwiązań, w celu podkreślenia swojego stylu i osobowości,
· oraz osób dbających o środowisko naturalne i wybierających rozwiązania etyczne.
Swiss Contribution Ecorys Euroregion

Projekt "Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody" współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.