18.07.2014Autor:

Konkurs „Pokaż swój alternatywny styl” rozwiązany!

Wybraliście najlepszą według Was torbę hand made, autorstwa jednego z naszych użytkowników! W trakcie ostatnich dni za pośrednictwem naszego fanpage’a na FB mogliście oddawać głosy na najciekawszy według Was projekt. Głosowanie w konkursie wygrała praca użytkownika martucha (12 like’ów), która otrzymuje od nas nagrodę: paterę do podawania ciasta z serii The Wooden & Recycled Home, marki Ann Decor!

Gratulujemy zwycięzcy, dziękujemy za udział pozostałym uczestnikom konkursu i dziękujemy za wszystkie oddane głosy!:)

fr2

Zwycięska praca użytkownika martucha: torba stworzona z męskiego „longsleeva”. Długie rękawy zostały przetworzone na frędzle. Do produkcji takiej torby potrzeba nożyczek i trzech szwów. Torba dzięki tkaninie w paski nabiera ciekawej formy, ma nawet swoją nazwę ” Frendzlova”.

[sharethis]

Opis projektu Altmoda

Idea

Projekt „Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody” jest pierwszym w Polsce, innowacyjnym i zorganizowanym działaniem na rzecz promocji alternatywnej mody. Głównym jego celem jest aktywizacja i uwrażliwienie społeczeństwa na problemy społeczne i środowiskowe związane z funkcjonowaniem branży odzieżowej w Polsce. Projekt zakłada działania zachęcające i inspirujące do bardziej przemyślanych decyzji zakupowych poprzez udostępnienie ciekawych treści oraz planowane konkursy.

Najważniejsze działanie projektu to portal internetowy o zasięgu ogólnopolskim skierowany do:
· osób zainteresowanych modą, chętnych do poznawania nowych trendów i wykorzystywania kreatywnych rozwiązań, w celu podkreślenia swojego stylu i osobowości,
· oraz osób dbających o środowisko naturalne i wybierających rozwiązania etyczne.
Swiss Contribution Ecorys Euroregion

Projekt "Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody" współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.