21.02.2014Autor:

Konkurs „Pokaż swój alternatywny styl” rozwiązany!

Głosowanie w konkursie „Pokaż swój alternatywny styl” uznajemy za zakończone!

Przez trzy ostanie dni za pośrednictwem naszego fanpage’a na FB mogliście oddawać głosy na najfajniej przerobione dowolne ubranie, przesłane przez użytkowników altmoda.pl.

Głosowanie wygrywa praca użytkownika o loginie belegalkarien (30 like’ów), który otrzymuje od nas nagrodę: upcyclingową torbę wykonaną z banerów, marki Trashki!

Gratulujemy zwycięzcy i dziękujemy za wszystkie oddane głosy!:)

Już wkrótce kolejne konkursy z serii „Pokaż swój alternatywny styl”.

praca nr 2Zdjęcie zwycięskiej pracy konkursowej, przesłanej przez użytkownika belegalkarien.

 

Tagi:
[sharethis]

Opis projektu Altmoda

Idea

Projekt „Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody” jest pierwszym w Polsce, innowacyjnym i zorganizowanym działaniem na rzecz promocji alternatywnej mody. Głównym jego celem jest aktywizacja i uwrażliwienie społeczeństwa na problemy społeczne i środowiskowe związane z funkcjonowaniem branży odzieżowej w Polsce. Projekt zakłada działania zachęcające i inspirujące do bardziej przemyślanych decyzji zakupowych poprzez udostępnienie ciekawych treści oraz planowane konkursy.

Najważniejsze działanie projektu to portal internetowy o zasięgu ogólnopolskim skierowany do:
· osób zainteresowanych modą, chętnych do poznawania nowych trendów i wykorzystywania kreatywnych rozwiązań, w celu podkreślenia swojego stylu i osobowości,
· oraz osób dbających o środowisko naturalne i wybierających rozwiązania etyczne.
Swiss Contribution Ecorys Euroregion

Projekt "Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody" współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.