15.03.2014Autor:

Konkurs „Pokaż swój alternatywny styl” zakończony!

W związku z otrzymaniem tylko jednego zgłoszenia na nasz ostatni konkurs, rezygnujemy z głosowania na FB i nagrodę w postaci portfela z dętek przekazujemy użytkownikowi rekodziela, który przesłał do nas zdjęcie koszulki z ręcznie malowanym detalem w postaci sowy:).

Gratulujemy!

koszulka_sowa_6koszulka_sowa_5

Koszulkę pomalowałam wg zamówienia Klientki – motyw szaro-brązowej sowy. MA to być prezent dla bliskiego mężczyzny 🙂

Koszulka jest bawełniana, do malowania używam farb do tkanin i pędzelków z mięciutkim włosiem.

 

 

 

 

Zdjęcie zwycięskiej pracy konkursowej wraz z opisem wykonanej koszulki.

[sharethis]

Opis projektu Altmoda

Idea

Projekt „Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody” jest pierwszym w Polsce, innowacyjnym i zorganizowanym działaniem na rzecz promocji alternatywnej mody. Głównym jego celem jest aktywizacja i uwrażliwienie społeczeństwa na problemy społeczne i środowiskowe związane z funkcjonowaniem branży odzieżowej w Polsce. Projekt zakłada działania zachęcające i inspirujące do bardziej przemyślanych decyzji zakupowych poprzez udostępnienie ciekawych treści oraz planowane konkursy.

Najważniejsze działanie projektu to portal internetowy o zasięgu ogólnopolskim skierowany do:
· osób zainteresowanych modą, chętnych do poznawania nowych trendów i wykorzystywania kreatywnych rozwiązań, w celu podkreślenia swojego stylu i osobowości,
· oraz osób dbających o środowisko naturalne i wybierających rozwiązania etyczne.
Swiss Contribution Ecorys Euroregion

Projekt "Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody" współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.