14.06.2014Autor:

Mamy zwycięzcę konkursu „Pokaż swój alternatywny styl”!

Przez ostanie dni za pośrednictwem naszego fanpage’a na FB mogliście oddawać głosy na najfajniejszą przerobioną stylizację hand made wykonaną przez użytkowników altmoda.pl.

Głosowanie w naszym konkursie wygrała praca użytkownika Monawik (158 like’ów), który otrzymuje od nas nagrodę: oryginalną torba z tyveku projektu Risk made in Warsaw! Odporna na wszystko, uszyta z TYVEK („gnieciony papier”) –  super wytrzymały, niezniszczalny materiał, 100% wodoodporny!

Pozostałe prace konkursowe otrzymały następującą liczbę like’ów: Jushka: 151, Martucha: 20, Bushmenkaa: 6. Gratulujemy zwycięzcy i dziękujemy za wszystkie oddane głosy!:)

 A już niedługo kolejny nasz konkurs! Śledźcie uważnie nasze wpisy!

monawikZwycięska praca użytkownika Monawik: płaszczyk kupiony za 15zł na przecenie przetransformowany w nowoczesną wersję kostiumu a’la Chanel.

 

[sharethis]

Opis projektu Altmoda

Idea

Projekt „Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody” jest pierwszym w Polsce, innowacyjnym i zorganizowanym działaniem na rzecz promocji alternatywnej mody. Głównym jego celem jest aktywizacja i uwrażliwienie społeczeństwa na problemy społeczne i środowiskowe związane z funkcjonowaniem branży odzieżowej w Polsce. Projekt zakłada działania zachęcające i inspirujące do bardziej przemyślanych decyzji zakupowych poprzez udostępnienie ciekawych treści oraz planowane konkursy.

Najważniejsze działanie projektu to portal internetowy o zasięgu ogólnopolskim skierowany do:
· osób zainteresowanych modą, chętnych do poznawania nowych trendów i wykorzystywania kreatywnych rozwiązań, w celu podkreślenia swojego stylu i osobowości,
· oraz osób dbających o środowisko naturalne i wybierających rozwiązania etyczne.
Swiss Contribution Ecorys Euroregion

Projekt "Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody" współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.