19.11.2014Autor:

Moda na alternatywę – nasz e-book!

Moda na alternatywę czyli o odpowiedzialności w branży odzieżowej – e-book pod redakcją Agaty Rudnickiej.

Zapraszamy do lektury e-booka, który powstał jako jeden z produktów naszego projektu „Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody”, który otrzymał dofinansowanie w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej. Publikacja jest oparta na tekstach przygotowanych dla portalu internetowego altmoda.pl. Książka jest dostępna za darmo w wielu sklepach i portalach internetowych m.in:
 
pl.scribd.com

wydaje.pl

www.rw2010.pl

self.gutenberg.org

www.smashwords.com

play.google.com

books.google.pl

www.koobe.pl

[sharethis]

Opis projektu Altmoda

Idea

Projekt „Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody” jest pierwszym w Polsce, innowacyjnym i zorganizowanym działaniem na rzecz promocji alternatywnej mody. Głównym jego celem jest aktywizacja i uwrażliwienie społeczeństwa na problemy społeczne i środowiskowe związane z funkcjonowaniem branży odzieżowej w Polsce. Projekt zakłada działania zachęcające i inspirujące do bardziej przemyślanych decyzji zakupowych poprzez udostępnienie ciekawych treści oraz planowane konkursy.

Najważniejsze działanie projektu to portal internetowy o zasięgu ogólnopolskim skierowany do:
· osób zainteresowanych modą, chętnych do poznawania nowych trendów i wykorzystywania kreatywnych rozwiązań, w celu podkreślenia swojego stylu i osobowości,
· oraz osób dbających o środowisko naturalne i wybierających rozwiązania etyczne.
Swiss Contribution Ecorys Euroregion

Projekt "Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody" współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.