10.11.2014Autor:

Moda w stylu vege

Już 16 listopada organizatorzy targów modowych Fashion Revolution zapraszają na kolejną edycję wydarzenia, tym razem w odsłonie  VEGE! Na uczestników czeka wiele atrakcji: strefa Fashion, Beauty, Food oraz strefa Wykładów. Wszystkie marki zostały specjalnie wyselekcjonowane w zgodzie z motywem przewodnim i wpisują się w wegański styl życia.

vege editionTym razem uczestnicy Targów będą mieli niepowtarzalną okazję, by obejrzeć jesienne kolekcje ubrań, biżuterii i dodatków od polskich projektantów. Dodatkowo w trakcie wydarzenia na gości czekać będą także stoiska z wegańskim jedzeniem. W strefie Food znajdziemy różnorodne przysmaki, słodkości i koktajle z najlepszych wegańskich knajpek, takich jak: Krowarzywa, Dolce & Vegan, Kubek i Ołówek, Laf Laf, Dobre Ziarno oraz Chill Drink.

Ciekawym elementem targów są także metamorfozy. Wszystkich zainteresowanych poprawieniem swego wyglądu zapraszamy do skorzystania z oferty metamorfozy wykonanej przez zespół specjalistów lub z konsultacji u profesjonalnej wizażystki. Dodatkowo będziecie mogli wysłuchać ciekawych wykładów tematycznych przedstawicieli fundacji „Otwarte Klatki” czy wizażystki Katarzyny Konopy z Pink Mink Studio. W ramach wykładów zaprezentują się również przedstawiciele portalu modowego DaWanda, którzy opowiedzą o tym dlaczego promują zdrowy i świadomy styl życia.

Serdecznie zapraszamy!

Targi Fashion Revolution #VegeEdition

16 listopada, godz.: 11-19, miejsce: Nowa Jerozolima, Al. Jerozolimskie 57

Źródło: mat.prasowe

 

 

 

 

 

[sharethis]

Opis projektu Altmoda

Idea

Projekt „Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody” jest pierwszym w Polsce, innowacyjnym i zorganizowanym działaniem na rzecz promocji alternatywnej mody. Głównym jego celem jest aktywizacja i uwrażliwienie społeczeństwa na problemy społeczne i środowiskowe związane z funkcjonowaniem branży odzieżowej w Polsce. Projekt zakłada działania zachęcające i inspirujące do bardziej przemyślanych decyzji zakupowych poprzez udostępnienie ciekawych treści oraz planowane konkursy.

Najważniejsze działanie projektu to portal internetowy o zasięgu ogólnopolskim skierowany do:
· osób zainteresowanych modą, chętnych do poznawania nowych trendów i wykorzystywania kreatywnych rozwiązań, w celu podkreślenia swojego stylu i osobowości,
· oraz osób dbających o środowisko naturalne i wybierających rozwiązania etyczne.
Swiss Contribution Ecorys Euroregion

Projekt "Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody" współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.