27.11.2014Autor:

Ogólnopolska akcja Wietrzenia Szaf!

W najbliższy weekend zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, w ramach którego każdy z nas będzie mógł uwolnić swoje ciuchy i tym samym zmniejszając ilość wyrzucanej odzieży zadbać o nasze środowisko! Wymieniać, sprzedawać oraz kupować ubrania będzie można w: Bydgoszczy, Łodzi, Lublinie, Katowicach, Krakowie, Opolu, Poznaniu, Rzeszowie, Warszawie i Wrocławiu.

OGOLNOPOLSKI-szafing-2Po sukcesie pierwsze edycji szafingu organizator wydarzenia- portal Szafa.pl zaplanował kolejne spotkanie dla wszystkich entuzjastów idei wietrzenia szaf. 28 i 29 listopada, w 10 miastach w całej Polsce konsumenci będą mieli okazję wziąć udział w ogólnopolskiej akcji wymiany i okazyjnej sprzedaży ciuchów i dodatków.

Początek zimy to idealny moment, by przejrzeć swoją garderobę i przygotować się na chłodniejsze dni. Jak przekonują organizatorzy wydarzenia każdy z nas znajdzie ubrania, które zalegają w naszej szafie, a wyprzedaże ciuchów to idealna okazja do odświeżenia garderoby i zrobienia miejsca na zimowe ubrania.

W Łodzi partnerem II edycji Akcji Wietrzenie Szaf jest TEKTURA KAWA & BISTRO (Tymienieckiego 3). Szafing odbędzie się 29.11 w godzinach 11:00-15:00. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć zawartość szaf użytkowniczek serwisu Szafa.pl. Oprócz prawdziwych skarbów i modowych perełek, na odwiedzających będą czekać liczne atrakcje oraz prezenty.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, dla osób sprzedających wymagana jest rezerwacja. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdziecie tutaj.

Źródło: mat.prasowe organizatora

[sharethis]

Opis projektu Altmoda

Idea

Projekt „Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody” jest pierwszym w Polsce, innowacyjnym i zorganizowanym działaniem na rzecz promocji alternatywnej mody. Głównym jego celem jest aktywizacja i uwrażliwienie społeczeństwa na problemy społeczne i środowiskowe związane z funkcjonowaniem branży odzieżowej w Polsce. Projekt zakłada działania zachęcające i inspirujące do bardziej przemyślanych decyzji zakupowych poprzez udostępnienie ciekawych treści oraz planowane konkursy.

Najważniejsze działanie projektu to portal internetowy o zasięgu ogólnopolskim skierowany do:
· osób zainteresowanych modą, chętnych do poznawania nowych trendów i wykorzystywania kreatywnych rozwiązań, w celu podkreślenia swojego stylu i osobowości,
· oraz osób dbających o środowisko naturalne i wybierających rozwiązania etyczne.
Swiss Contribution Ecorys Euroregion

Projekt "Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody" współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.