16.08.2014Autor:

Przedstawiamy zwycięską pracę konkursu Pokaż swój alternatywny styl!

W ostatnich dniach mieliście okazję oddać swój głos na najfajniejszy upcyclingowy projekt wykonany ze starych jeansów. Otrzymaliśmy cztery fantastyczne prace, ale tylko jedna z nich mogła wygrać w naszym konkursie. Zwycięską pracą okazał się projekt użytkownika beacia (70 like’ów), która otrzymuje od nas nagrodę: ekologicznie stylową lampkę nocną wykonaną z pnia brzozy z abażurem w kolorze kremowym marki kolorum!

 Fot. Zwycięska praca użytkownika beacia.beacia

Gratulujemy zwycięzcy, dziękujemy za udział pozostałym uczestnikom konkursu, a także dziękujemy za wszystkie oddane głosy!:)

 

[sharethis]

Opis projektu Altmoda

Idea

Projekt „Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody” jest pierwszym w Polsce, innowacyjnym i zorganizowanym działaniem na rzecz promocji alternatywnej mody. Głównym jego celem jest aktywizacja i uwrażliwienie społeczeństwa na problemy społeczne i środowiskowe związane z funkcjonowaniem branży odzieżowej w Polsce. Projekt zakłada działania zachęcające i inspirujące do bardziej przemyślanych decyzji zakupowych poprzez udostępnienie ciekawych treści oraz planowane konkursy.

Najważniejsze działanie projektu to portal internetowy o zasięgu ogólnopolskim skierowany do:
· osób zainteresowanych modą, chętnych do poznawania nowych trendów i wykorzystywania kreatywnych rozwiązań, w celu podkreślenia swojego stylu i osobowości,
· oraz osób dbających o środowisko naturalne i wybierających rozwiązania etyczne.
Swiss Contribution Ecorys Euroregion

Projekt "Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody" współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.