21.12.2014Autor:

Przybij piątkę Tynieckiej- czyli nowa akcja Not Just Shop’a!

W branży odzieżowej chodzi zazwyczaj o tworzenie produktów przynoszących jak największy zysk inwestorom, czy właścicielom marki- tak działa biznes. Od czasu do czasu pojawia się jednak osoba, która chce wykorzystać potencjał mody do czegoś innego i tworzy produkty pomagające ludziom. Jak? Przeczytajcie o najnowszej akcji marki Not Just Shop!

„Przybij pionę Tynieckiej” to nazwa ostatniej akcji zespołu Not Just Shop’a, do udziału w której zaproszono maluchy z Ośrodka dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących mieszczącego się przy ulicy Tynieckiej w Krakowie. Dzieciaki mogły poczuć się jak prawdziwi projektanci mody, dzięki zaangażowaniu ich do tworzenia wzoru, który następnie znalazł się na koszulkach z najnowszej kolekcji Not Just Shop’a.

d e

mmmm

tynieckaTeeOna2Dzieci w trakcie specjalnie przygotowanych dla nich warsztatów poodbijały swoje rączki ubrudzone kolorowymi farbami na kartkach papieru, tworząc w ten sposób wyjątkowy wzór wykorzystany potem przy produkcji nowych ubrań Not Just Shop’a. Do akcji zaproszono też inne marki i w rezultacie obok koszulek znajdziecie też bluzy marki FlawLess, czapki marki OdCzapy i Bluzy GEGO.

Co jest chyba jednak najważniejsze, dzięki zaangażowaniu się w proces powstawania najnowszej kolekcji dzieci zyskały poczucie uczestniczenia w czymś wyjątkowym. Wspólnie udało im się stworzyć produkt, który może być nie tylko chętnie kupowany i noszony, ale też niesie ze sobą solidną dawkę dobroci, uśmiechu i fajnych emocji. Dodatkowo zespół Not Just Shop’a przy produkcji koszulek zatrudnił mamę dzieci, którym wcześniej pomagał.dominik

Zachęcamy do wsparcia akcji „Przybij pionę Tynieckiej”! Kupując produkty stworzone w ramach akcji możecie pomóc dzieciom z biednych rodzin, gdyż każdorazowo część zysku ze sprzedaży ubrań Not Just Shop’a przeznaczana jest na cele dobroczynne. Oprócz tego możecie też wesprzeć działania promocyjne akcji, publikując wpisy na portalach społecznościowych zawierające tag: #przybij5tynieckiej!

Przybijmy pionę dzieciakom z Tynieckiej!:)

Źródło: Not Just Shop

Opis projektu Altmoda

Idea

Projekt „Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody” jest pierwszym w Polsce, innowacyjnym i zorganizowanym działaniem na rzecz promocji alternatywnej mody. Głównym jego celem jest aktywizacja i uwrażliwienie społeczeństwa na problemy społeczne i środowiskowe związane z funkcjonowaniem branży odzieżowej w Polsce. Projekt zakłada działania zachęcające i inspirujące do bardziej przemyślanych decyzji zakupowych poprzez udostępnienie ciekawych treści oraz planowane konkursy.

Najważniejsze działanie projektu to portal internetowy o zasięgu ogólnopolskim skierowany do:
· osób zainteresowanych modą, chętnych do poznawania nowych trendów i wykorzystywania kreatywnych rozwiązań, w celu podkreślenia swojego stylu i osobowości,
· oraz osób dbających o środowisko naturalne i wybierających rozwiązania etyczne.
Swiss Contribution Ecorys Euroregion

Projekt "Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody" współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.