21.02.2014Autor:

Recyling w sklepach INTIMISSIMI

INTIMISSIMI rozdaje kupony za oddanie starych ubrań! Akcja potrwa do 31 maja 2014r. 

z15442239Q,Recycling-z-IntimissimiWrzuć ubrania jakiejkolwiek marki do pojemników oznaczonych znakiem I:CO znajdujących się w jednym ze sklepów Intimissimi, które uczestniczą w recyklingowym projekcie, a otrzymasz kupon na zakup nowych ubrań!

Im więcej oddasz, tym więcej zyskasz. Zbierając kupony za każdą oddaną do recyklingu rzecz uzbierasz sumę potrzebną do zakupu nowych, modnych ubrań! Za biustonosz otrzymasz kupon o wartości 12 zł, za dzianinowe ubrania (T-shirty, bluzki, bluzy, swetry, zarówno damskie jak i męskie)- 8zł, tyle samo za damskie i męskie piżamy oraz 4 zł za majtki.

Każdy otrzymany w trakcie akcji „Recycling się opłaca” kupon może być zrealizowany do 30 czerwca 2014 roku we wszystkich sklepach Intimissimi, wspierających ekologiczne podejście do mody na terenie Polski.

Źródło: mat.prasowe.

[sharethis]

Opis projektu Altmoda

Idea

Projekt „Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody” jest pierwszym w Polsce, innowacyjnym i zorganizowanym działaniem na rzecz promocji alternatywnej mody. Głównym jego celem jest aktywizacja i uwrażliwienie społeczeństwa na problemy społeczne i środowiskowe związane z funkcjonowaniem branży odzieżowej w Polsce. Projekt zakłada działania zachęcające i inspirujące do bardziej przemyślanych decyzji zakupowych poprzez udostępnienie ciekawych treści oraz planowane konkursy.

Najważniejsze działanie projektu to portal internetowy o zasięgu ogólnopolskim skierowany do:
· osób zainteresowanych modą, chętnych do poznawania nowych trendów i wykorzystywania kreatywnych rozwiązań, w celu podkreślenia swojego stylu i osobowości,
· oraz osób dbających o środowisko naturalne i wybierających rozwiązania etyczne.
Swiss Contribution Ecorys Euroregion

Projekt "Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody" współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.