14.05.2014Autor:

Rozpoczynamy głosowanie w konkursie „Pokaż swój alternatywny styl”!

Poniżej prezentujemy dwie prace konkursowe nadesłane przez naszych użytkowników. Zapraszamy do oddawania głosów na naszym fanpage’u na FB na pracę, która najbardziej Wam się podoba! Głosowanie potrwa do 15 maja do godziny 22.00! Zwycięzca otrzyma od nas wyjątkową torbę marki Trykot.

juta_02

Praca użytkownika Fresz: wisiorek zrobiony własnoręcznie; materiał pochodzi z recyklingu tj. worka jutowego i koralików, które już raz były użyte, zapięcie i sznurki są nowe.

 

Papuga

Praca użytkownika Pirografka: Pirografia- ang. Pyrography, od greckiego słowa „pyr” czyli ogień i „graphos” pisanie, oznacza „pisanie z ogniem”, jest to metoda której używam do wykonywania swojej biżuterii, daje ona możliwość tworzenia obrazów na niewielkiej przestrzeni drewna, które jest lekkie i eleganckie. Prostota jest tu nadzwyczaj ważna, liczy się harmonia oraz cierpliwość.

[sharethis]

Opis projektu Altmoda

Idea

Projekt „Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody” jest pierwszym w Polsce, innowacyjnym i zorganizowanym działaniem na rzecz promocji alternatywnej mody. Głównym jego celem jest aktywizacja i uwrażliwienie społeczeństwa na problemy społeczne i środowiskowe związane z funkcjonowaniem branży odzieżowej w Polsce. Projekt zakłada działania zachęcające i inspirujące do bardziej przemyślanych decyzji zakupowych poprzez udostępnienie ciekawych treści oraz planowane konkursy.

Najważniejsze działanie projektu to portal internetowy o zasięgu ogólnopolskim skierowany do:
· osób zainteresowanych modą, chętnych do poznawania nowych trendów i wykorzystywania kreatywnych rozwiązań, w celu podkreślenia swojego stylu i osobowości,
· oraz osób dbających o środowisko naturalne i wybierających rozwiązania etyczne.
Swiss Contribution Ecorys Euroregion

Projekt "Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody" współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.