30.06.2014Autor:

Rozwiązanie konkursu „Pokaż swój alternatywny styl”!

W trakcie ostatnich dni za pośrednictwem naszego fanpage’a na FB mogliście oddawać głosy na najciekawszy według Was projekt upcyclingowej biżuterii hand made wykonany przez użytkowników altmoda.pl.

Głosowanie w naszym konkursie wygrała praca użytkownika Mosko (12 like’ów), który otrzymuje od nas nagrodę: oryginalną kosmetyczkę marki Coll.part!

Gratulujemy zwycięzcy, dziękujemy za udział pozostałym uczestnikom konkursu i dziękujemy za wszystkie oddane głosy!:)

MoskoZwycięska praca użytkownika Mosko: Naszyjnik Futuristika Cu jest w całości wykonany z drutu miedzianego pozyskanego z nieużytkowanego silnika elektrycznego. Kolor oraz plastyka materiału zainspirowały mnie do wykorzystania go w przestrzennym obiekcie rzeźbiarskim. Przystosowując odpowiednio jego formę, stał się w istocie „rzeźbą do noszenia”.

[sharethis]

Opis projektu Altmoda

Idea

Projekt „Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody” jest pierwszym w Polsce, innowacyjnym i zorganizowanym działaniem na rzecz promocji alternatywnej mody. Głównym jego celem jest aktywizacja i uwrażliwienie społeczeństwa na problemy społeczne i środowiskowe związane z funkcjonowaniem branży odzieżowej w Polsce. Projekt zakłada działania zachęcające i inspirujące do bardziej przemyślanych decyzji zakupowych poprzez udostępnienie ciekawych treści oraz planowane konkursy.

Najważniejsze działanie projektu to portal internetowy o zasięgu ogólnopolskim skierowany do:
· osób zainteresowanych modą, chętnych do poznawania nowych trendów i wykorzystywania kreatywnych rozwiązań, w celu podkreślenia swojego stylu i osobowości,
· oraz osób dbających o środowisko naturalne i wybierających rozwiązania etyczne.
Swiss Contribution Ecorys Euroregion

Projekt "Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody" współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.