31.03.2014Autor:

SheMore zaprasza na pokaz autorskiej kolekcji wiosna/lato 2014!

Już 12 kwietnia 2014 o godz. 19:00, we wnętrzach Ms Cafe, uroczej kawiarni przy ul. Więckowskiego 36 w Łodzi, SheMore zaprezentuje kolekcję „Candy”.

Pokaz SheMore to wyjątkowe wydarzenie, akcentujące dwuletnią działalność tej młodej marki, a jednocześnie projektantki Moniki Szymor. Inspiracją był okres przełomu lat 50-tych i 60-tych. Przemycone zostały niektóre motywy takie jak: proste formy, ciekawe konstrukcje, kolory, lamówki. „CANDY” to propozycja dla kobiet poszukujących modowych kombinacji stylu nadającego się na formalne spotkania i codzienne wyjścia. Casualowe kreacje, jak również sportowe w eleganckiej odsłonie, odszyte z dzianin wiskozowych i bawełnianych pod postacią kombinezonów, sukienek, kompletów i płaszczy, pozwolą rozpoznać cechy marki, którymi jest subtelność, elastyczność i wypracowany styl.

Pokaz Mody SheMore_grafika oryginal

Stylizację do pokazu wykona Magdalena Lasocińska. Muzyka, jak i dodatki, wśród których  obecna będzie biżuteria od Lena Biżu, mają stworzyć spójną całość, prezentując filozofię marki.

Altmoda.pl został patronem medialnym pokazu mody marki SheMore.

Źródło: mat.prasowe, autor SheMore

facebook/shemorepl

[sharethis]

Opis projektu Altmoda

Idea

Projekt „Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody” jest pierwszym w Polsce, innowacyjnym i zorganizowanym działaniem na rzecz promocji alternatywnej mody. Głównym jego celem jest aktywizacja i uwrażliwienie społeczeństwa na problemy społeczne i środowiskowe związane z funkcjonowaniem branży odzieżowej w Polsce. Projekt zakłada działania zachęcające i inspirujące do bardziej przemyślanych decyzji zakupowych poprzez udostępnienie ciekawych treści oraz planowane konkursy.

Najważniejsze działanie projektu to portal internetowy o zasięgu ogólnopolskim skierowany do:
· osób zainteresowanych modą, chętnych do poznawania nowych trendów i wykorzystywania kreatywnych rozwiązań, w celu podkreślenia swojego stylu i osobowości,
· oraz osób dbających o środowisko naturalne i wybierających rozwiązania etyczne.
Swiss Contribution Ecorys Euroregion

Projekt "Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody" współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.