konkurs_logo
24.09.2014Autor:

Uwaga! Konkurs z nagrodą!

Kolejny konkurs z serii „Alternatywa modowa” już aktywny! Jak wziąć udział w konkursie? Prześlij nam prawidłową odpowiedź na poniższe pytanie

Zobacz
konkurs_logo
18.09.2014Autor:

Zapraszamy do konkursu!

Zapraszamy do udziału w konkursie „Alternatywa modowa”! Odpowiedz prawidłowo na poniższe pytanie, a będziesz mógł wygrać ciekawą upcyclingową nagrodę! Na co należy zwrócić uwagę wybierając certyfikowane produkty modowe, aby uniknąć praktyk greenwashingu?

Zobacz
konkurs_logo2
03.09.2014Autor:

Konkurs dla miłośników włóczkowej roboty!

Lato już prawie za nami, zaczynami się więc zastanawiać nad jesienną garderobą. Jeśli lubicie ręcznie robione na drutach lub szydełku swetry, czapki, rękawiczki wyślijcie nam zdjęcie swojej pracy hand-made i weźcie udział w naszym konkursie! Do wygrania fantastyczny upcyclingowy zegar!

Zobacz
konkurs_logo
31.08.2014Autor:

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Kolejny konkurs z serii „Alternatywa modowa” już aktywny! Wystarczy, że prawidłowo odpowiesz na poniższe pytanie i zdobędziesz tym samym szansę na wygranie ciekawej nagrody! Na czym polega akcja „Second Chance” i jaką rolę pełni w niej moda?

Zobacz
konkurs_logo
18.08.2014Autor:

Zapraszamy do konkursu!

Jak wziąć udział w konkursie? Prześlij nam prawidłową odpowiedź na poniższe pytanie, a otrzymasz szansę wygrania nagrody: W jaki sposób Livia Firth, żona znanego aktora Colina Firth’a wspiera odpowiedzialną modę? Podpowiedzi szukajcie w ostatnich wpisach na altmoda.pl!

Zobacz
konkurs_logo
11.08.2014Autor:

Kolejna nagroda do wygrania!

Zapraszamy do udziału w konkursie „Alternatywa modowa”! Odpowiedź prawidłowo na poniższe pytanie, a będziesz mógł wygrać ciekawą eko nagrodę!

Zobacz

Opis projektu Altmoda

Idea

Projekt „Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody” jest pierwszym w Polsce, innowacyjnym i zorganizowanym działaniem na rzecz promocji alternatywnej mody. Głównym jego celem jest aktywizacja i uwrażliwienie społeczeństwa na problemy społeczne i środowiskowe związane z funkcjonowaniem branży odzieżowej w Polsce. Projekt zakłada działania zachęcające i inspirujące do bardziej przemyślanych decyzji zakupowych poprzez udostępnienie ciekawych treści oraz planowane konkursy.

Najważniejsze działanie projektu to portal internetowy o zasięgu ogólnopolskim skierowany do:
· osób zainteresowanych modą, chętnych do poznawania nowych trendów i wykorzystywania kreatywnych rozwiązań, w celu podkreślenia swojego stylu i osobowości,
· oraz osób dbających o środowisko naturalne i wybierających rozwiązania etyczne.
Swiss Contribution Ecorys Euroregion

Projekt "Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody" współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.