18.11.2014Autor:

Warszawski ECO NIGHT!

Już za dwa dni w Warszawie będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie- noc w klimacie eko, czyli pokazy mody oraz zakupy produktów odpowiedzialnych marek. Event na MYSIEJ 3 potrwa od godziny 20.00 do 23.00.

Organizatorzy wydarzenia zapowiadają szereg ciekawych niespodzianek dla gości, którzy zawitają 20 listopada na Mysią 3. O godzinie 21:00 ruszy pokaz najnowszej eko-kolekcji G-STAR RAW oraz pokaz kolekcji Oli Bąkowskiej, uczestniczki programu Project Runway, która idealnie wpisuje się w tematykę mody odpowiedzialnej. W międzyczasie uczestnicy eventu będą mieli także okazję obejrzeć ubrania takich marek jak: NAP, NENUKKO, Orska, G-STAR czy Ufufu Concept Store.

Wydarzenie obowiązkowe dla wszystkich zainteresowanych modą dobrej jakości i tworzoną z myślą o ochronie środowiska!

Więcej na www.facebook.com.

eko night

Źródło: mat.organizatora

[sharethis]

Opis projektu Altmoda

Idea

Projekt „Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody” jest pierwszym w Polsce, innowacyjnym i zorganizowanym działaniem na rzecz promocji alternatywnej mody. Głównym jego celem jest aktywizacja i uwrażliwienie społeczeństwa na problemy społeczne i środowiskowe związane z funkcjonowaniem branży odzieżowej w Polsce. Projekt zakłada działania zachęcające i inspirujące do bardziej przemyślanych decyzji zakupowych poprzez udostępnienie ciekawych treści oraz planowane konkursy.

Najważniejsze działanie projektu to portal internetowy o zasięgu ogólnopolskim skierowany do:
· osób zainteresowanych modą, chętnych do poznawania nowych trendów i wykorzystywania kreatywnych rozwiązań, w celu podkreślenia swojego stylu i osobowości,
· oraz osób dbających o środowisko naturalne i wybierających rozwiązania etyczne.
Swiss Contribution Ecorys Euroregion

Projekt "Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody" współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.