22.05.2014Autor:

Zaglądamy na backstage sesji ZIELINSKIBAGS!

Czy łatwo jest sprzedać produkt upcyclingowy? Jak istotna jest reklama w promowaniu dodatków modowych z przetworzonych materiałów? Tego wszystkiego dowiecie się już jutro w wywiadzie z Marcinem Zielińskim, twórcą toreb z dętek rowerowych by ZIELINSKIBAGS!

A tymczasem zapraszamy na backstage pierwszej sesji LOOKBOOK SPRING/SUMMER marki ZIELINSKIBAGS! Pozytywna energia gwarantowana!

1

2

4

3

Zdjęcia: Michał Radwański Photographer, modelka: Karolina Szaniawska

 

Produkcja SeeMo Studio, www.seemostudio.com

lookbook zielinski – making of from SeeMoStudio on Vimeo.

[sharethis]

Opis projektu Altmoda

Idea

Projekt „Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody” jest pierwszym w Polsce, innowacyjnym i zorganizowanym działaniem na rzecz promocji alternatywnej mody. Głównym jego celem jest aktywizacja i uwrażliwienie społeczeństwa na problemy społeczne i środowiskowe związane z funkcjonowaniem branży odzieżowej w Polsce. Projekt zakłada działania zachęcające i inspirujące do bardziej przemyślanych decyzji zakupowych poprzez udostępnienie ciekawych treści oraz planowane konkursy.

Najważniejsze działanie projektu to portal internetowy o zasięgu ogólnopolskim skierowany do:
· osób zainteresowanych modą, chętnych do poznawania nowych trendów i wykorzystywania kreatywnych rozwiązań, w celu podkreślenia swojego stylu i osobowości,
· oraz osób dbających o środowisko naturalne i wybierających rozwiązania etyczne.
Swiss Contribution Ecorys Euroregion

Projekt "Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody" współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.