16.07.2014Autor:

Zagłosuj na najlepszy projekt torby hand-made!

Po raz kolejny na łamach altmoda.pl prezentujemy Wam zakwalifikowane do II etapu prace konkursowe nadesłane przez naszych użytkowników w ramach konkursu „Pokaż swój alternatywny styl”!

Tym razem poprosiliśmy Was o przesłanie zdjęć ręcznie robionych toreb, torebek, plecaków. Który projekt podoba Wam się najbardziej? Zapraszamy do oddawania głosów na naszym fanpage’u na FB. Głosowanie potrwa od 17 do 18 lipca do godziny 22.00! Zwycięzca otrzyma od nas fantastyczną paterę do podawania ciasta z serii The Wooden & Recycled Home, marki Ann Decor!

 

fr2Praca użytkownika martucha

Mój projekt to torba stworzona z męskiego „longsleeva”. Długie rękawy zostały przetworzone na frędzle. Do produkcji takiej torby potrzeba nożyczek i trzech szwów. Torba dzięki tkaninie w paski nabiera ciekawej formy, ma nawet swoją nazwę ” Frendzlova”. Jest elegancka, obszerna i łatwa w czyszczeniu.

 

 

 

 

Torba-z-baneraPraca użytkownika Fresz

Przez przypadek trafiłam w Internecie na produkty wykonane z odpadów. Zrobiły na mnie wrażenie. Nigdy nie pomyślałabym, że to co do tej pory uważałam za śmieci, może posłużyć do ponownego użycia. I tak powstał pomysł na torbę z banera. Torba kosztowała mnie 0 zł. Wszystkie użyte produkty miałam w domu:).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcie ikony: Image courtesy of anankkml/ FreeDigitalPhotos.net.

 

[sharethis]

Opis projektu Altmoda

Idea

Projekt „Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody” jest pierwszym w Polsce, innowacyjnym i zorganizowanym działaniem na rzecz promocji alternatywnej mody. Głównym jego celem jest aktywizacja i uwrażliwienie społeczeństwa na problemy społeczne i środowiskowe związane z funkcjonowaniem branży odzieżowej w Polsce. Projekt zakłada działania zachęcające i inspirujące do bardziej przemyślanych decyzji zakupowych poprzez udostępnienie ciekawych treści oraz planowane konkursy.

Najważniejsze działanie projektu to portal internetowy o zasięgu ogólnopolskim skierowany do:
· osób zainteresowanych modą, chętnych do poznawania nowych trendów i wykorzystywania kreatywnych rozwiązań, w celu podkreślenia swojego stylu i osobowości,
· oraz osób dbających o środowisko naturalne i wybierających rozwiązania etyczne.
Swiss Contribution Ecorys Euroregion

Projekt "Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody" współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.