15.05.2014Autor:

Zakończone głosowanie w konkursie „Pokaż swój alternatywny styl”!

Przez ostanie dni za pośrednictwem naszego fanpage’a na FB mogliście oddawać głosy na najfajniejszą biżuterię hand made, wykonaną przez użytkowników altmoda.pl.

Głosowanie w naszym konkursie wygrała praca użytkownika Pirografka (26 like’ów), który otrzymuje od nas nagrodę: unikalną torbę marki Trykot wykonaną z worka, w którym kakao, kawa przypływają do Polski; zapach ziaren gwarantowany!

Gratulujemy zwycięzcy i dziękujemy za wszystkie oddane głosy!:)

A już jutro kolejny nasz konkurs! Śledźcie uważnie nasze wpisy!

PapugaZdjęcie zwycięskiej pracy konkursowej, przesłanej przez użytkownika Pirografka.

[sharethis]

Komentarze

  1. Pirografka pisze:

    Dziękuję ♥
    Już nie mogę się doczekać zapachu ziaren 😀

  2. kamjur pisze:

    ja też Wisia ja też ;p

Komentowanie zamknięte.

Opis projektu Altmoda

Idea

Projekt „Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody” jest pierwszym w Polsce, innowacyjnym i zorganizowanym działaniem na rzecz promocji alternatywnej mody. Głównym jego celem jest aktywizacja i uwrażliwienie społeczeństwa na problemy społeczne i środowiskowe związane z funkcjonowaniem branży odzieżowej w Polsce. Projekt zakłada działania zachęcające i inspirujące do bardziej przemyślanych decyzji zakupowych poprzez udostępnienie ciekawych treści oraz planowane konkursy.

Najważniejsze działanie projektu to portal internetowy o zasięgu ogólnopolskim skierowany do:
· osób zainteresowanych modą, chętnych do poznawania nowych trendów i wykorzystywania kreatywnych rozwiązań, w celu podkreślenia swojego stylu i osobowości,
· oraz osób dbających o środowisko naturalne i wybierających rozwiązania etyczne.
Swiss Contribution Ecorys Euroregion

Projekt "Aktywni obywatele na rzecz odpowiedzialnej mody" współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.